Napisz do mnie! marcela@slowemskutecznie.pl
19 maj
Słowem – o copywritingu

Czy początki bywają trudne? Blog o tworzeniu contentu i o książkach

Czy początki bywają trudne? Blog o tworzeniu contentu i o książkach

Z tego wpisu dowiesz się, dla kogo jest mój blog, a także jakie treści zamierzam na nim publikować. Dlaczego warto zostać tu na dłużej?

Pisanie bloga, opowiadań do szuflady, opowieści, czy książek sprawia Ci przyjemność? A może prowadzisz mały biznes, ale brakuje Ci angażujących treści, opisów produktów, strategii? Jeśli tak, to zapraszam na mojego bloga! Co dokładnie tutaj znajdziesz?

O czym?

Stworzyłam tę przestrzeń, ponieważ zawodowo zajmuję się copywritingiem oraz marketingiem, uwielbiam też czytać książki. Chciałabym poruszać tutaj tematy związane przede wszystkim z tworzeniem tekstów, treści na strony, blogi, przyjrzeć się zagadnieniom SEO oraz marketingowi. To są dziedziny, którymi pasjonuję się na co dzień, dlatego chcę się dzielić informacjami na ich temat. Ponadto chcę tu umieszczać także recenzje ciekawych książek, które zachwyciły lub spodobały się mi w ostatnim czasie, głównie pozycji marketingowych, czy dotyczących rozwoju osobistego.

Dla kogo?

To teraz pytanie najważniejsze, dla kogo jest ten blog? Z pewnością jest on stworzony dla tych, którzy piszą blogi, poradniki, opowiadania, książki (?) i chcą w końcu zacząć tworzyć dobry jakościowo content. Dla tych, którzy chcieliby nauczyć się reklamować dobrymi treściami, przyciągającymi klientów. Jest to także idealny blog dla osób prowadzących małe biznesy i chcących „zaczarować” klientów tekstami, przekładającymi się na zyski.

Czego się nauczę?

Zapewne zastanawiasz się, czego się zatem nauczysz. W skrócie…pisać. Pisać ciekawe teksty na bloga, czerpać dobre pomysły na tematy, tytuły, zgłębiać tajniki SEO, reklamować się, tworzyć angażujące wpisy do social mediów. Wiele z tych elementów będziesz mógł wykorzystać również do pisania form literackich.

Czy warto?

Czy warto zostać tu na dłużej? Sam się przekonaj! Zapraszam! Choć początki bywają trudne, nauka, ćwiczenia i trochę determinacji sprawi, że z pewnością uda Ci się osiągnąć założone na początku wyniki. Sprawdź koniecznie.

Ostatnie wpisy

Słowem – o copywritingu

Jakie wyróżniamy rodzaje tekstów w copywritingu? Poznaj 4 najważniejsze

Chcesz poznać 4 najpopularniejsze rodzaje tekstów w copywritingu? Sprawdź koniecznie artykuł.
Czytaj więcej
Słowem – o copywritingu

3 powody, dla których warto pisać treści na swoją stronę

Jakie korzyści płyną z publikowania treści na swojej stronie? Sprawdź kilka powodów!
Czytaj więcej